FAQ

Otevírací doba

Mon. – Sat. 11:30 PM – 7:00 PM
Su. 11:30 PM – 6:00 PM

Adresa

Týnská ulička 607/5
Staré Město
110 00 Praha 1

Our studio is conveniently located near the iconic Old Town Astronomical Clock, just a 2-minute walk (250 meters) away. If you’re coming by public transportation, take the green line to Staroměstská station and walk just 4 minutes (500 meters) to reach us.

Rezervace

Klienti bez rezervace jsou přijímáni každý den podle aktuální dostupnosti tatérů. Rezervace prostřednictvím e-mailu nebo rezervačního formuláře. Doporučujeme, abyste si na našem webu našli svého oblíbeného umělce a vyplnili formulář žádosti o tetování a manažer Vás bude co nejdříve kontaktovat zpět. Jakmile obdržíte potvrzení, budete požádáni o složení nevratné zálohy, která bude odečtena z konečné ceny tetování. Rezervaci termíénu můžete provést také na recepci, rádi Vám pomůžeme získat potřebné informace.

Cena tetování

Nejlepší způsob jak zjistit cenu tetování je využít rezervační formulář zmínení výše. Pro nacenění tetování využijeme referenční motiv, umístění na těle, velikost, úroveň detailů apod. Je pro nás prakticky nemožné určit cenu tetování po telefonu bez těchto potřebných informací. Můžete se také stavit do studia a prodiskutovat motiv a cenu s manažerem nebo tatérem.

Platba

We prefer cash

Styl tetování

We specialize mostly in traditional tattoos, but all the residents and guest artists who work with us are open to different ideas and styles.

Piercing

Bohužel. Piercingy neprovádíme.

Péče o tetování

Vždy poslouchejte doporučení a rady svého tatéra! Nedávejte na doporučení známých, internetu, ani nikoho jiného. Váš tatér stojí o to, aby se Vaše tetování zahojilo správně a výsledek mohl reprezentovat vás oba.

Poukazy

We only sell vouchers in person at the shop, and the vouchers are valid for 1 year from the date of purchase. (Týnská ulička 607/5 110 00 Praha 1).

Přejít nahoru